Nasz Zespół to kilkanaście osób z bogatym doświadczeniem lotniczym – znakomici piloci i specjaliści z wielu dziedzin, związanych bezpośrednio z lotnictwem. U nas budowy śmigłowca uczą mechanicy, a prawa – prawnicy, korespondencji nauczysz się od kontrolerów, a o ograniczeniach ludzkiego organizmu opowiedzą Ci ratownicy medyczni!

Piotr Miarka
Piotr MiarkaWłaściciel, Pilot
Założyciel M-AIR Poland, zawodowy pilot śmigłowcowy z wieloletnim doświadczeniem. Na co dzień zasiadający za sterami Mi-2, Mi-8 oraz R-44. Karierę lotniczą rozpoczął od latania szybowcami, przez samoloty, aby związać się na stałe z wiropłatami.
Dawid Miarka
Dawid MiarkaWłaściciel, Pilot
Pilot śmigłowcowy z wieloletnim doświadczeniem za sterami Mi-2 oraz R-44, posiadający również bogatą wiedzę z zakresu obsługi i naprawy poszczególnych podzespołów śmigłowca.
Małgorzata Rutkowska
Małgorzata RutkowskaPilot, Instruktor
Pilot śmigłowca EC135 w LPR, instruktor śmigłowcowy oraz instruktor i egzaminator samolotowy. Związana z lotnictwem od ponad 20 lat. Ekspert PKBWL
Sylwester Serwach
Sylwester SerwachZ-ca HT DTO M-Air Poland, Pilot, Instruktor
Pilot śmigłowca EC135 w LPR, instruktor i egzaminator na śmigłowcach R-44, MD500, EC135. Związany z lotnictwem od ponad 20 lat.
Mieczysław Brzezicki
Mieczysław BrzezickiPilot, Instruktor
Pasjonuje się metodyką szkolenia śmigłowcowego. Posiada doświadczenie w lotach operacyjnych i instruktorskich w Polsce oraz zagranicą.
Tomasz Niewiński
Tomasz Niewiński Z-ca HT DTO M-Air Poland, Pilot, Instruktor
Absolwent WSOSP w Dęblinie, posiada doświadczenie na śmigłowcach Mi-2, Mi-17, Mi-24, W-3 oraz W-3 PL „Głuszec”. Od 2013 roku pilot HEMS na EC-135 P2+ i P3. FI(R) na R-44.
Mikołaj Janc
Mikołaj JancPilot, Instruktor
Pilot oraz instruktor samolotowy i śmigłowcowy z doświadczeniem na R-22, R-44 oraz B407. Pilot szybowcowy oraz pasjonat balonów i żeglarstwa. Na co dzień pilot korporacyjny na Gulfstream G500 oraz Bell B407.
Mikołaj Drzystek
Mikołaj DrzystekSpecjalista ds. Operacji Lotniczych i Szkoleń, Pilot
Pasjonat lotnictwa, w szczególności śmigłowcowego. Pilot śmigłowcowy i samolotowy. Zaraża optymizmem oraz zamiłowaniem do podniebnych wojaży.
Bartosz Bartula
Bartosz BartulaSpecjalista ds. Operacji Lotniczych i Szkoleń
Student Geografii, specjalność klimatologia. Osoba do zadań biurowych i pracy w hangarze.
Piotr Wadas
Piotr WadasKierownik ds. Monitorowania Zgodności
Mechanik lotniczy w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym. Zawodowo z lotnictwem związany od 12 lat.
Andrzej Aniszewski
Andrzej AniszewskiHT DTO M-Air Poland
Z lotnictwem śmigłowcowym związany od 45 lat. W latach 1983-1984 pracował w Libii jako instruktor. Od 1987 r. pracuje w P.U.L. Warszawa jako instruktor pilot śmigłowcowy. Posiada doświadczenie na śmigłowcach Mi-2, Mi-8, EC-120, R-44.